Rejestry, Archiwa i Ewidencje

REJESTRY, EWIDENCJE I ARCHIWA 

W przedszkolu obowiązuje bezdziennikowy system kancelaryjny oparty na jednolitym rzeczowym wykazie akt. Jest on podstawą do oznaczania, rejestracji, łączenia i przechowywania akt. Spis spraw prowadzi się dla każdej teczki oddzielnie na każdy rok kalendarzowy.
REJESTRY I EWIDENCJE PRZEDSZKOLA:
  1. Rejestr kontroli zewnętrznych.
  2. Rejestr pieczęci.
  3. Rejestr awansu zawodowego nauczycieli.
  4. Rejestr wydawanych kart zgłoszeń.
  5. Rejestr zwolnień lekarskich.
  6. Rejestr zarządzeń dyrektora.
  7. Ewidencja akt osobowych.
  8. Ewidencja dzieci uczęszczających do przedszkola
  9. Ewidencja wyjść w godzinach służbowych.
  10. Ewidencja czasu pracy pracowników.

Powyższe rejestry, ewidencje, wykazy udostępniane są na podstawie przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznych (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.) lub innych przepisów szczególnych.

ARCHIWUM ZAKŁADOWE

 

Udostępnianie informacji zgromadzonych w składnicy , uznanych w świetle ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.) za informacje publiczne , odbywa się wyłącznie na wniosek, zgodnie z art. 10 ust. 1 ww. ustawy,    z jednoczesnym zachowaniem przepisów innych ustaw określających odmienne zasady i tryb dostępu do informacji będących informacjami publicznymi.

 

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>